Skip to content

Pateicība par dalību akcijā “Labo darbu nedēļa 2023”

Pateicībā par dalību “Labo darbu nedēļā 2023”, pielikumā sūtām sirsnīgu PALDIES.

Ar rekordlielu skaitu, iesaistoties vairāk nekā 20 000 dalībniekiem, noslēgusies „Labo darbu nedēļa 2023”.

Redzamākie un pazīstamākie no labajiem darbiem ir atbalsts dzīvnieku patversmēm, sagādājot pārtiku, segas, materiālus voljēriem un citas ziemā nepieciešamās lietas, kā arī dodoties pastaigās ar suņiem un mīļojot kaķus.

Šī gada aktualitāte – sagatavotas un nosūtītas „Drosmes kastes” bērnu slimnīcām visā Latvijā, lai mazajiem slimnīcas pacientiem uzlabotu omu.

Lasīti āboli, ozolzīles un citas rudens veltes, kas nogādātas gan senioriem un dzīvniekiem, gan vārītas ievārījumos.

Stādīti koki un krūmāji, veidotas garšaugu un ogu krūmu dobes, attīrīta apkārtne no atkritumiem un vākti vētru nolauztie koku zari.

Sakoptas bibliotēkas, ziedotas grāmatas un darinātas grāmatzīmes. Uzkopta apkārtne gan skolās, gan parkos, gan vientuļu senioru mājvietās.

Labās prakses piemēru ir ļoti daudz, tie rada pārliecību, ka mūsu sabiedrība ir iniciatīvas bagāta un atvērta palīdzēšanas kultūras stiprināšanai.

Akcija “Labo darbu nedēļa”, kas veiksmīgi norisinājās jau piecpadsmito gadu pēc kārtas,  ir lielisks instruments un platforma, kas ļauj aizsākt palīdzēšanas un brīvprātības procesus, lai tos turpinātu arī nākotnē un viens otru iedvesmotu  labajiem darbiem.

Kā labo darbu kartē raksta „SIA ZAOO”: “Labo darbu nedēļa” ir atgādinājums un pamudinājums mums visiem, ka arī mazi soļi, mazas darbības noved pie liela rezultāta. Nav jāgaida īpašas dienas, īpašas nedēļas, jo arī steidzīgajā ikdienā varam atrast laiku veltīt uzmanību tam, kam tā tajā brīdī nepieciešama visvairāk. Varbūt tieši mūsu mazā palīdzība šodien kādam dos pamatu, uz kura atsperties labākai nākotnei”.

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Paldies par ieguldīto laiku un darbu! 

* Akciju finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Uz tikšanos nākamgad! 

Palīdzēsim.lv komandas vārdā,

Laura Šteina

Projektu vadītāja