Skip to content

“Jauno satiksmes dalībnieku forums”

Urā 🥳🥳🥳
Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola atkal “rullē”! 🤘🏼

1.jūnijā Rīgā, Biķernieku trasē notika CSDD rīkotās sacensības “Jauno satiksmes dalībnieku forums”🚦, kurās satikās 200 labākie velo 🚴🏻‍♀️braucēji un satiksmes noteikumu zinātāji no visas Latvijas. Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolu fināla sacensībās pārstāvēja 4 skolas skolēni – Inese Ibiņa, Ralfs Leimanis, Gusts Lakstīgals un Intars Kurnavs.

Veiksmīgi startēja visi skolēni, taču izcilus rezultātus sacensībās sasniedza Ralfs Leimanis, Gusts Lakstīgals un Intars Kurnavs. Ralfs izcīnīja 🥇1. vietu un Gusts 🥉3. vietu Latvijā savā vecuma grupā!🎉🎉🎉
Savukārt, Intars iekļuva Latvijas izlases kandidātu sarakstā, dalībai Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Melnkalnē! 🥳

Paldies skolai un īpaši skolas medmāsai Lonija Stefenberga-Manguza, kā arī biedrībai “SIBOR motorsport” par atbalstu gatavojoties sacensībām un sacensību laikā! 💚