Skip to content

Arī mūsu skola piedalās akcijā #skolasparuzvaru

Āgenskalna Valsts ģimnāzija sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” aicina Jūsu skolu piedalīties Latvijas skolu atbalsta akcijā Ukrainai “Skolas par uzvaru”.

Šo aicinājumu sūtām ap 600 skolām Latvijā ar piedāvājumu no 17. janvāra līdz 15. februārim skolā vākt ziedojumus tādām Ukrainas vienībām kā Azov, Legion-V un Karpatskij Sič, kur plecu pie pleca ar Ukrainas karavīriem atrodas medmāsa no Latvijas – Sarmīte Cīrule (ziedojumu saraksts e-pasta pielikumā) Jau tuvojas otrā gada beigas kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, tāpēc tagad ir laiks, kad mums, Latvijas skolām, ir jāsadodas rokās un kopā jātiecas uz uzvaru un jāpalīdz Ukrainas aizstāvjiem, kuri pirms kara bijā kāda Ukrainas skolnieka skolotāji, ārsti, tēvi, brāļi vai vectēvi. 

Saziedoto pēc 15. februāra skolai ir jānogādā biedrībā “Tavi draugi”, tās adrese ir Ventspils iela 50,  K-3Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002.

Saziedotais tiks nogādāts uz dienvidu un austrumu fronti Ukrainā, un tiks saņemts “paldies” no karavīriem foto vai video formātā, ko skolas varēs publicēt savā mājaslapā vai sociālajos tīklos.