Skip to content

ERASMUS + projekta partneru vizīte Kuldīgas 2. vidusskolā

No 15.-19.janvārim Kuldīgas 2.vidusskolā viesojās Erasmus+ KA2 projekta “ European Tales are Coming Together” partneri no Turcijas, Bulgārijas, Itālijas un Spānijas, lai iepazītos ar skolu, strādātu radošā darbnīcā ”My Fairytale” Kuldīgas novada galvenajā bibliotēkā un mākslas darbnīcā Vecajā rātsnamā, kā arī iepazītos ar Kuldīgas pilsētu un tās ievērojamām vēsturiskām vietām, kultūras vērtībām.

PASAKU DARBNĪCA ”My Fairytail”

16.janvārī  Erasmus+ KA2 projekta “ European Tales are Coming Together” dalībnieki sirsnīgi tika sagaidīti skolā – ar ar pasakas dramatizējumu, latviešu tautas dziesmām skolas kora un ansambļu izpildījumā, iepazīšanos ar skolu un Latvijas izglītības sistēmu. Vēlāk projekta viesi darbojās pasaku darbnīcā ”My Fairytail’‘, atpazina, sacerēja un paši uzveda latviešu tautas pasakas.

17.janvāris – mākslas darbnīca Vecajā rātsnamā un ekskursija ”Foto rallijs’‘, lai iepazītos ar Kuldīgas pilsētu un tās ievērojamām vēsturiskām vietām, kultūras vērtībām.

Kas kopīgs dažādu Eiropas tautu pasakām, tās izzināt un izspēlēt – tas viss ir iespējams Erasmus + projektā “Eiropas pasakas apvienojas”. Kopā ar kolēģiem no Turcijas, Spānijas, Itālijas un Bulgārijas to īsteno Kuldīgas 2.vidusskolas skolotāji un skolēni. Nupat aizvadīta pirmā tikšanās. 
Par visu vairāk Skrundas TV sižetā.