Skip to content

Es mīlu Latviju!

14.novembrī Kuldīgas 2.vidusskolas 7.-12.klašu skolēnu jauktās komandas mērojās spēkiem spēlē ES MĪLU LATVIJU!, lai parādītu savas zināšanas un labāk iepazītu savus skolas biedrus. Spēli skolēniem organizēja metodiskā grupa ”Es un sabiedrība”. Vispirms tika izveidotas jauktās komandas, ko profesionāli veica MG vadītājs, sporta skolotājs ARVIS SPRUDE. Pēc tam komandas pildīja dažādus uzdevumus 5 stacijās. Staciju ORIENTĒJIES vadīja sociālo zinību un ekonomikas skolotāja INGA LIEPIŅA, šeit skolēnu uzdevums bija zināt Latvijas pilsētas, Kuldīgas novada pagastus un ģērboņus. Stacijā VALODA, ko vadīja skolotāja DAIGA ŽĒNTIŅA un bibliotekāre ILVA HARTMANE skolēni minēja vecvārdu nozīmi un mēģināja lasīt vecajā drukā. Staciju KLUSAIS TELEFONS vadīja skolotājs ARVIS SPRUDE, šeit skolēni centās atcerēties un atstāstīt tekstu par mūsu skolas bijušo audzēkni, šobrīt veiksmīgu pludmales volejbolistu Kristapu Šmitu. Stacijā MĀKSLA skolotāja IVONNA ZĪVERTE aicināja skolēnus domāt stratēģiski un pēc atmiņas zīmēt latvju rakstus. Stacijā VĒSTURE skolotājas RITA PAPĒDE un ILZE KUDIŅA skolēniem bia sagatavojušas interesantus jautājumus par Latviju, savukārt stacijā MŪZIKA, skolotāja JANA PAIPA aicināja skolēnus atpazīt latviešu tautas dziesmas un dziedāt pašiem. Erudītākā komanda tiks apbalvota Latvijas simtgadei veltītā svinīgajā pasākumā 16.novembrī plkst. 13.00 Kuldīgas Sv. Annas ev. lut. baznīcā. Būsiet laipni aicināti pievienoties mūsu draudzīgajai saimei Latvijas simtgades godināšanā!

SKATĪT VAIRĀK