Skip to content

Foto konkurss “Mana zeme skaistā”

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, tiek īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.
Arī Kuldīgas 2.vidusskola tika pārstāvēta šajā konkursā un mūsu skolēnu darbi ir augstu novērtēti – ARTŪRS BRIŅEVS, 9.klase – 1.vieta, MARKUSS KĀLS, 6.klase – 2.vieta, LIENE HARITONE, 9.klase – 3.vieta. Konkursam iesniegtas bija arī ANCES BAŠLIKAS, 7.klase, MADARAS RANCĀNES, 7.klase, KRISTĪNES PAEGLES, 9.klase uzņemtās fotogrāfijas. Šobrīd skolēnu darbi izstādīti un aplūkojami skolas 1.stāvā. Apsveicam konkursa dalībniekus un pateicamies konkursa atbalstītājiem: https://manazemeskaista.lv/atbalstitaji