Skip to content

Iekļūst kandidātu sarakstā dalībai konkursā Horvātijā!

Urā ❗️❗️❗️😮Kuldīgas 2.vidusskola “rullē”! 😎1.jūnijā Rīgā, Biķernieku trasē notika CSDD rīkotās sacensības “Jauno satiksmes dalībnieku forums”, kurās satikās 200 labākie velo braucēji un satiksmes noteikumu zinātāji no visas Latvijas. Kuldīgas novadu sacensībās pārstāvēja 5 mūsu skolas skolēni – 𝐀𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚 𝐆𝐮𝐥𝐛𝐞, 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐬 𝐆𝐚𝐮𝐬𝐦𝐚𝐧𝐢𝐬, 𝐑𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝𝐬 𝐕īķ𝐢𝐬, 𝐏𝐚𝐭𝐫𝐢𝐤𝐬 𝐒𝐞𝐫𝐦𝐨𝐥𝐢𝐬 un 𝐈𝐧𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐊𝐮𝐫𝐧𝐚𝐯𝐬. Veiksmīgi startēja visi skolēni, taču izcilus rezultātus sacensībās sasniedza 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐬 𝐆𝐚𝐮𝐬𝐦𝐚𝐧𝐢𝐬 un 𝐑𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝𝐬 𝐕īķ𝐢𝐬. Tomass izcīnīja 2.vietu un Rolands 3.vietu Latvijā 🥈🥉 kā arī iekļuva Latvijas izlases kandidātu sarakstā, dalībai ❗️Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Horvātijā❗️ Īpašs paldies skolotājai Sandrai Poriņai par skolēnu sagatavošanu un Tomasa tētim Gatim Gausmanim par atbalstu sacensībās. 🧡