Skip to content

KULDĪGAS 2.VIDUSSKOLA SVIN 140. DZIMŠANAS DIENU!

Saules pielietā 26.maija pēcpusdienā Kuldīgas 2.vidusskolas plašā saime uz savas skolas dzimšanas dienas svinībām aicināja Kuldīgas Kultūras centrā. Skolu jubilejas reizē sveica Kuldīgas Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, vēlot skolai pašu svarīgāko – daudz skolēnu!. Ar savu klātbūtni skolas jubilejas pasākumu pagodināja Dana Reizniece-Ozola, Latvijas finanšu ministre, veiksmīga politiķe un šahiste, kādreizējā Kuldīgas 2.vidusskolas skolniece, kas bija ieradusies kopā ar Ringoldu Beinaroviču – juristu, ierēdni un sabiedrisko darbinieku, finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas biroja vadītāju, kurš, kā izrādās arī absolvējis Kuldīgas 2.vidusskolu. Viesi, atceroties savas skolas gaitas, atzina, ka ne vienmēr atzīmes viņiem bijušas visaugstākās, taču sabiedriskā aktivitāte gan.
Paldies skolas esošajiem un bijušajiem darbiniekiem, gan tiem, kas jau aizsaulē.
Paldies Rendas pagasta pārvaldei, kolēģu apsveikumiem no citām Kuldīgas mācību iestādēm, kā arī Skolas padomei par sirsnīgiem novēlējumiem un krāšņām dāvanām!
Paldies mūsu absolventiem, bijušajiem skolēnu līdzpārvaldes prezidentiem Uģim Pelčeram un Rūdolfam Valkovskim, par svinīgā pasākuma vadīšanu! Paldies par dziesmās izteiktiem apsveikumiem gan mūsu esošajiem, gan bijušajiem skolēniem. Un, protams Karlsonam (Robertam Ķesberim) un Brālītim (Montai Montvidai) par amizantiem stāstiem ”iz skolas vēstures”.
Paldies visiem, visiem, kas piedalījās pasākuma sagatavošanā, atbalstīja to domās, ar savu klātbūtni un svinēja kopā ar mums MŪSU SKOLĀ – MŪSU MĀJĀS!

SKATĪT VAIRĀK