Skip to content

Latvijas pedagogi eTwinning starptautiskajā Baltijas valstu un Somijas vēstnieku seminārā Lietuvā

Šī gadā no 13. līdz 15.maijam piedalījos eTwinning starptautiskajā Baltijas valstu Somijas vēstnieku un nacionālo atbalsta dienesta darbinieku seminārā Lietuvā Traķos. Šogad Latvijas eTwinning vēstniekus pārstāvēja Kristīne Gereiša, Kristina Bernāne, Ineta Lielkalne, Daiga Straupeniece un Inese Zvaigznone. Semināra tēma bija eTwinning vēstnieku labbūtības veicināšana, daloties pozitīvajā pieredzē, jaunu eTwinning projektu ideju ģenerēšana un reģistrēšana.

Lietuvas eTwinning vēstnieces Raminta Rusovičiutes vadībā vēstnieki iepazinās, stāstot par saviem resursiem darbā un brīvajā laikā, kā arī veidiem, kā atjaunojam savu enerģiju. Raminta mūs rosināja ieklausīties, ieskatīties apkārtējā vidē, kas visiem sniedza mieru un harmoniju. Vēstnieki veica dažādus uzdevumus grupās – ģenerējot jaunas projektu idejas, nosaucot veidus, kā skolā var veicināt labbūtību, kā arī dalījās savos izaicinājumos. Izzinoša un interesanta bija ekskursija pa Traķu viesmīlīgo pilsētiņu. Apskatījām gan Traķu pilis, gan izbraucām ar kuģīti. Jauno mācību gadu uzsāksim ar jauniem projektiem. Kopā ar I.Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas pedagogiem un skolēniem īstenošu starptautisko eTwinning projektu “Fiziskās aktivitātes stundās un starpbrīžos”, kas veicinās skolēnu labbūtību skolā.

I.Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas skolotāja, eTwinning vēstniece Inese Zvaigznone