Skip to content

LATVIJAS SKOLAS SOMA atklāšanas pasākums Arēnā Rīga

6. septembrī Arēnā Rīga norisināsinājās vērienīgs pasākums, veltīts Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanai, kur piedalījās 6 tūkstoši solēnu no dažādām Latvijas skolām, tostarp arī Kuldīgas 2.vidusskolas 5.-12.klašu pārstāvji. Skolēniem bija iespēja vērot un piedalīties radošās darbnīcās. Atklāšanas pasākumu noslēdza koncerts “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”, kurā uzstājās Raxtu Raxti, Justs, DaGamba, Edavārdi, Daumants Kalniņš, Rūta Dūduma un daudzi citi mūziķi. Pasākuma vadītājs Valters Frīdenbergs jauniešus uzrunāja ar vārdiem ”Tu vari, ja tu dari un radi!” Pasākuma organizēšanā bija iesaistīti apmēram 1000 cilvēku, t.s. brīvprātīgie un Jaunsardze. Paldies organizatoriem par lielisko piedzīvojumu!

SKATĪT VAIRĀK