Skip to content

Mūsējie uz finālu!

CSDD projekts skolēniem “Gribu būt mobils” šajā mācību gadā tuvojas finišam. Noslēgusies konkursa neklātienes kārta, kurā piedalījās arī mūsu skolas skolēni. Visa gada garumā skolēni neklātienē atbildēja uz jautājumiem par ceļu satiksmi un ceļu satiksmes drošību 6 dažādās tēmās. Pienācis laiks klātienes finālam. Fināla sacensībās piedalīties tiek aicināti tie skolēni, kuri neklātienes kārtā uzrādījuši vislabākos rezultātus. Ceļazīmi uz fināla sacensībām š.g. 25.maijā Rīgas Motormuzejā izcīnījuši 6 mūsu skolas skolēni – Raivo Romans, Oto Kalns, Rebeka Tautkeviča, Marta Pavlovska, Kitija Ločmele un Samanta Vīķe. Novēlēsim veiksmi visiem fināla dalībniekiem!

10.maijā pie Kuldīgas Sporta manēžas notika CSDD rīkotās sacensības “|Jauno satiksmes dalībnieku forums”, kurā pārbaudīja ne tikai teorētiskas zināšanas par satiksmes drošību, pirmo palīdzību un velo uzbūvi, bet arī praktiskās braukšanas iemaņas. Sacensībās visplašāk pārstāvēta bija Kuldīgas 2.vidusskola – 30 skolēni no 4. un 5.klasēm. No mūsu skolas vislabākos rezultātus sacensībās uzrādīja Tomass Gausmanis, Amanda Gulbe un Aleksandrs Duričenko, izcīnot iespēju piedalīties sacensību nākamajā kārtā Rīgā, kur satiksies labākie braucēji no visas Latvijas!