Skip to content

Policista profesija – atbildīga un nepieciešama.

Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas 5.a klases skolēni Karjeras nedēļas ietvaros 18.10.2022. devās uz Kuldīgas pašvaldības policiju iepazīt policista profesiju. Skolēni varēja apskatīt policista automašīnu, ieiet aizturēšanas kamerā, iepazīties ar policista īpašajiem darba apstākļiem. Tika parādīts policista ekipējums – steks, siltuma kamera, alkohola mērītājs, printeris – alkohola promiļu drukātājs, binoklis, bruņu veste, ķivere, asaru gāzes baloniņš, lukturis, augstas frekvences skaņas izplatītājs dzīvnieku atbaidīšanai. videokamera, ko piesprauž pie jostas vai krekla. Policists parādīja, kā palaiž dronu un varēja skatīties caur pulti, kā ar drona palīdzību vērot teritoriju. Skolēni ieguva informāciju par nepieciešamajām policista īpašībām – drosmi, uzmanību, precizitāti, teicamu fizisko formu.