Skip to content

Tikšanās ar skolas absolventu OSKARU ŠĒLI

24.janvārī skolā viesojās mūsu pagājušā gada absolvents Oskars Šēlis, kurš tikko veiksmīgi nokārtojis savu pirmo sesiju RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, nozarē Elektronika un mobilie sakari. Oskars topošos skolas absolventus un potenciālos studentus iepazīstināja ar studenta ikdienu – mācību procesu RTU, brīvā laika pavadīšanas iespējām, sadzīvi. Oskars ne tikai sekmīgi mācās, bet ir arī sabiedriski aktīvs – darbojas studentu līdzpārvaldē, organizē un piedalās dažādos pasākumos. Piemēram ”Bezmiega varā” ir studentu līdzpārvaldes organizēts pasākums – maratons naksnīgajās Rīgas ielās, kura norisē savu atbalstu sniedzis arī Oskars. No mācībām brīvajā laikā Oskars darbojas RTU Elektronikas klubā, kur tapuši jau pirmie darbi, piemēram, elektroniskais pulkstens ar modinātāju, kas redzams foto. Vēlam Oskaram veiksmi un izturību!