Skip to content

Urrā! Indriķa Zeberiņa  Kuldīgas pamatskola  atkal “rullē”!

31.maijā Rīgā, Biķernieku trasē notika CSDD rīkotās sacensības “Jauno satiksmes dalībnieku forums”, kurās satikās 200 labākie velo braucēji un satiksmes noteikumu zinātāji no visas Latvijas. Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolu fināla sacensībās pārstāvēja 6 skolas skolēni – Laura Petrovica, Ketija Gulbe, Kristīne Rībena, Ralfs Leimanis, Gusts Lakstīgals un Rihards Grigorjevs.

Veiksmīgi startēja visi skolēni, taču izcilus rezultātus sacensībās sasniedza Ralfs Leimanis, Gusts Lakstīgals un Rihards Grigorjevs. Ralfs izcīnīja 1.vietu, Gusts 2.vietu un Rihards 3.vietu Latvijā savā vecuma grupā. Zēni iekļuva arī Latvijas izlases kandidātu sarakstā, dalībai Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Francijā.

Paldies skolai un vecākiem, kā arī biedrībai “SIBOR motorsport” par atbalstu gatavojoties sacensībām un sacensību laikā!