Skip to content

Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?

18.oktobrī trīs Kuldīgas 2.vidusskolas piektklasnieku komandas piedalījās VUGD Kuldīgas brigādes un novada pašvaldības Izglītības nodaļas rīkotajā konkursā ”Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?” Kunkursa mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par ugunsdrošības jautājumiem un rīcību bīstamās situācijās, kā arī izglītot skolēnus par ugunsdzēsēja glābēja profesiju. Katrai komandai bija mājas darbs – izstrādāt un iesniegt komandas radītu radošu vizuāla formāta darbu par drošību ziemā. Konkurss norisinājās Kuldīgas ugunsdzēsības depo un tā laikā skolēni darbojās 12 kontrolpunktos, kas bija saistīti ar jautājumiem par ugunsdrošību. Visas trīs komandas saņēma atzinību par piedalīšanos. APSVEICAM komandu ”Guntiņas” (E.E.Dzene, S.Mēness, S.Šefanova), komandu ”Gunīši” (A.Kuršinska, M.Kāls, M.Alute) un komandu ”Sprakšķi” (R.Kiršteins, A.Stars, M.Lukaševics), kā arī klases audzinātājas Inesi Pūlmani un Baibu Mateviču!