Skip to content

Ziemassvētku TV speciālizlaidums

20.decembrī pulksten 17.00 Kuldīgas Kultūras centrā ”tiešajā ēterā” pasākuma viesi vēroja Kuldīgas 2.vidusskolas Ziemassvētku TV speciālizlaidumu. Pasākumu vadīja Kristiāna un Artūrs no 11.klases un Kārlis, 2.a klase.
Klātesošie tika iepazīstināti ar skolas kultūras ziņām Danielas, 8.a klase, Mika, 1.a klase, Madaras, 4.a klase un Pauletas, 10.n klase izpildījumā, kas vēstīja ne tikai par svarīgākajiem jaunumiem skolā kultūras jomā, bet deva ieskatu arī pedagogu ”ārpusstundu kultūras aktivitātēs”.
Skolas politiskās ziņas lasīja Baiba, 4.a klase un Raivis, 12.klase. Kā izrādās, par vissvarīgāko pagājušā gada notikumu atzīts ilgi gaidītais remonts un prieks par skaisti renovēto skolas 1.stāvu, kam tuvākajās vasarās sagaidām turpinājumu. Ļoti svarīga aktualitāte ir ”jauna valdība” – skolas administrācijas komanda ar direktori Guntru Buividu priekšgalā.
Skolas kriminālziņās galvenā aktualitāte – plūdi skolā, ko, kā tika noskaidrots, rada pārlieku tīrību mīloši eksakto zinību pedagogi skolas 3.stāvā. Kriminālziņu diktori – Sintija, 9.a un Gabriela, 5-6 gadīgo grupa.
Turpinājumā sporta ziņas Oskara, 12.klase un Montas, 6.klase izpildījumā. Sporta ziņu karstākais temats – nepilngadīgo smēķēšanas apkarošana, kur skriešanā ar skolēniem spēkiem mērojas skolas sociālais pedagogs Sarmīte.
Izklaides ziņas lasīja Zane, 8.a, Rozālija, 1.a, Megija, 4.a, laika ziņas – Daila un Krista, 8.a, Roberts, 6.klase. Ar aizraujošiem Ziemassvētku priekšnesumiem uzstājās skolas koris, ansambļi ”Kuldīgas Liesmiņas” un ”Kuldīgas Dzirkstelītes”, zēnu ansamblis ar dziesmu ”Mafija”, kā arī solo izpildīja Elīza, 5-6gadīgo grupa skolotājas Janas Paipas vadībā.
Skolotājas Ances Bulavas pārraudzītie audzēkņi skatītājus priecēja ar rūķu deju, sporta un tautas dejām. Svētku pasākumu kuplināja sākumskolas pedagogu priekšnesums.
Direktore Guntra Buivida svētku uzrunā pauda prieku par sasniegto, vēlēja labu veselību, izturību un daudz prieka ikvienam Jaunajā gadā.
Kuldīgas 2.vidusskolas apbalvojumu ZELTA SEKMES šajā semestrī saņēma 12.klases skolniece LAURA BALANDIŅA. No sirds apsveicam Lauru un vēlam veiksmi arī turpmāk.
Paldies visiem svētku pasākuma organizatoriem, dalībniekiem, skatītājiem teica skolas bijušā direktore Astra Gūtmane un vēlēja skolai būt, pastāvēt mūžīgi.
SVĒTĪGUS UN MIERPILNUS ZIEMASSVĒTKUS, LAIMĪGU JAUNO GADU!
Kuldīgas 2.vidusskolas kolektīvs