Skip to content

Zinību diena 2018

Šogad skolēni skolas gaitas uzsāka nevis, kā ierasts 1., bet 3.septembrī, tā pagarinot šī gada vasaras brīvdienas vēl par pāris dienām. Kā svētku uzrunā teica skolas direktore Guntra Buivida, šī vasara mums bija kā dāvana – karsta un saulaina, tā ļāva mums uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam, sagaidot mūsu valsts simtgadi, paveicot to, ko esam apņēmušies – katrā klasē izlasīt vismaz simts grāmatas! Kā ierasts, šī diena īpaša ir skolas visjaunākajiem skolēniem, pirmklasniekiem, kas skolas solā sēdīsies pirmoreiz, skolas gaitas uzsākot tieši Latvijas simtgadē, kā arī divpadsmitajiem, kam šogad jākārto gan valsts pārbaudes darbi, gan jāpiedalās vēlēšanās, jāizdara nopietna izvēle. Skolēnus un viņu vecākus, skolas gaitas uzsākot, apsveica pašreizējās Saiemas deputāts Artis Gustovskis, vēlot skolēniem, pedagogiem un vecākiem būt laimīgiem. Sirsnīgi sveicieni un laba vēlējumi savējiem ar dziesmām, dejām un etīdēm!

SKATĪT VAIRĀK